Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Villa Toscania

Fala

W pobliżu 20 minut od naszej agroturystyki, na trasie Poznań - Gorzów, jest restauracja, która będzie idealna do świętowania specjalnych okazji lub po prostu na wspólny posiłek w luksusowym wydaniu. Polecamy szczególnie na romantyczne wyjścia, które idealnie dopełnią pobyt w agroturystyce WENA we dwoje! Restauracja “Villa Toscania” to lokal serwujący przepyszną włoską kuchnię, lubianą przez prawie wszystkich Polaków. O wysokiej jakości dań i obsługi, z pewnością świadczyć może to, że restauracja przeszła rewolucję Magdy Gessler, kontrowersyjnej, ale jednocześnie genialnej restauratorki, odpowiadającej za sukces kilkunastu restauracji - tych, których jest współwłaścicielką i kilkuset innych, którym pomogła podnieść się z niekorzystnej sytuacji na wymagającym, gastronomicznym rynku. Gessler pomogła stworzyć w Nowym Gorzycku miejsce na wysokim poziomie, którego brakowało w okolicy.

“Villa Toscania” wyróżnia się wspaniałymi smakami prosto z Italii oraz bardzo dobrą jakością produktów, dostarczanych przez okoliczne, małe gospodarstwa. Jakich smakołyków można tutaj skosztować? Karta menu oferuje przekrój przez niemal całą włoską kuchnię - makaronów, sałatek, ravioli, gnocchi, szeroki wybór mięs i ryb, przygotowanych na włoską nutę, czy zup. Coś dla siebie znajdą tutaj też wegetarianie. Ciekawą opcją jest możliwość odebrania dań na wynos, co pozwoli zagwarantować sobie obiady na kilka dni, gdyż w naszych domkach letniskowych, drodzy Goście, znajdziecie kompleksowo wyposażone kuchnie. Co ważne dla rodziców, w “Villi Toscani” dostępne jest menu dla dzieci - mniejsze porcje, ceny i dania skomponowane z ulubionych składników najmłodszych klientów.

Restauracja “Villa Toscania” w swojej szerokiej ofercie ma także urządzenie przyjęć weselnych i innych uroczystości, a także konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych, z możliwością organizacji różnych dodatkowych atrakcji jak paintball, quady czy wspinaczki alpinistyczne. Na urlopie nikt nie zamierza myśleć o pracy, ale o wspólnym wyjściu do dobrej, wytwornej restauracji jak najbardziej warto! Odwiedzając nasza agroturystykę np. w okresie karnawłowym, będą Państwo mogli skorzystać również z organizowanych przez restaurację, imprez okolicznościowych. Oferta jest więc różnorodna i dostosowana do wszelkich gustów, a ceny przystępne jak na świetną renomę i wysoką jakość serwowanych usług. “Villa Toscania” ma fantastyczne opinie wśród klientów, które łatwo można sprawdzić na portalach internetowych.

Lokal jest czynny codziennie od godz. 12:00 do 22:00. Dojazd z agroturystyki WENA jest szybki i łatwy, ale po drodze warto się zatrzymać, aby podziwiać wielkopolskie i lubuskie krajobrazy. Spędzając wczasy w naszej agroturystyce, nie zapomnijcie, drodzy Goście, posmakować włoskiej kuchni w restauracji “Villa Toscania” - polecamy! 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj