Wybierz język:
Wersja polska PL Wersja angielska EN page::main.alt.de DE
Instagram.com
Youtube.com
Tiktok.com
B.
Booking.com
Airbnb.com
Alohacamp.com
Mapa google
Google Maps

Workation - agroturystyka do pracy zdalnej

Fala

Praca zdalna, przed pandemią była przywilejem dostępnym dla wybranych. Dziś workation nabrało nowego znaczenia i rzeszę wyznawców. Chętnie zmieniamy openspace w biurowcu na openspace w lesie, krzesła biurowe na pufy i leżaki, wyjście na lunch na złowienie rybki, znalezienie grzybów i pichcenie z przyjemnością, wyjście do chill roomu na spacer po lesie lub szybki reset na plaży. Niby to samo a jednak inaczej, byle z zasięgiem i z klimatem.

Zobacz filmWorkation w agroturystyce Wena - czyli praca zdalna w Wielkopolsce.

01

Wyjątkowe workation w agroturystyce Wena

agroturystyka
Czy agroturystyka ma warunki do pracy zdalnej?

Biurowiec klasy A? Może nie biurowiec ale prawdopodobnie najlepiej wyposażone leśne biuro w Polsce.

Elektryczne biurko, klimatyzacja szczelinowa, ogrzewanie podłogowe, okno panoramiczne, roleta z funkcją rzutnika, nagłośnienie JBL, dedykowane oświetelnie, ekspres do kawy, drukarka, ergonomia układu, solidny internet a wszystko w systemie smarthome i w ultra czystym powietrzu.

Dobrze rokuje?

wena
Workation w Wenie zamiast ciepłych krajów - ma sens?

Wyobraź sobie las wielkości Wrocławia, w środku pięknie oświetolną polanę a na niej 3 kamerlne domki oraz 2 prestiżowe biura.

Siedzisz na tarasie, w powietrzu unosi się zapach sosny i brzozy, zapominasz o pośpiechu. Za siatką leśna zwierzyna a Ty słyszysz własne myśli. Masz strategiczny czas dla siebie. Niezmącona cywilizacją fauna i flora na odległoś ręki (dosłownie) i dobrze działający internet.

Brzmi kusząco?

morsy
Jakie są atrakcje towarzyszące pracy zdalnej w agroturystyce?

Idea workation to indywiudalny dla każdego balans między pracą a relaksem. Odszukanie właściwego rytmu, energii i efektywności.

Niebanalne atrakcje na każdą pore roku? Części z nich pewnie nigdy nie próbowaliście i to jest piękne: krokinole, disc-golf, golf, morsowanie / kąpiele, siatkówa, piłka nożna, badminton, spacery, rowery, łódka, tyrolka, gry planszowe, ognisko/grill. Każda pora roku ma swój urok i ciekawe atrakcje.

Będzie nudno? Nie ma takiej opcji (:

02

Niebanalna przestrzeń do pracy zdalnej nad wodą i w lesie

office
Praca zespołowa, warsztaty

Chcecie wykorzystać czas na szkolenie, wspólny rozwój, warsztat z klientami czy spotkanie strategiczne?

Zadbaliśmy o wszystko. Mamy duży taras w całości zamknięty od wiatru czy deszczu z rzutnikiem o wymiarach aż 7,5 m^2 - coś jak telewizor o przekątnej +- 140 cali. Taras pomieści spokojnie 12 osób. W każdym hoffice mogą swobodnie pracować 2 osoby a przy warsztacie lub szkoleniu 3-4 osoby.

Do dyspozycji przekazujemy trójnóg / tablicę z karktami do notowania i niezbędne materiały biurowe - kartki, długopisy, zakreślacze, drukarkę, magnesy itd. 

workation
Skupienie, praca głęboka

No więc co tak naprawdę potrzeba nam do pracy głębokiej i pełnego skupienia?

Stawiamy tezę - po pierwsze brak rozpraszaczy tj. nikogo w okół, kto ma tylko jedno, szybkie pytanko. Po drugie przestrzeń - przygotowaną tak abyśmy czuli się tam dobrze i swobodnie. Po trzecie klimat, który uwolni w nas kreatywność, pozwoli skupić się na tym co ważne. 

Stworzyliśmy Wenę, która w swoim DNA ma przestrzeń do pracy głębokiej, skupienia inspiracji i kreatywności a wszytko dzięki połączeniu technologi, natury i wszechobecnej ciszy. 

company
Lokalizacja i integracja

Workation to niekoniecznie długodystansowe wycieczki na drugi koniec globu.

Mamy równie dobre miejscówki w Polsce a Wena jest jedną z nich - najważniejsze, blisko, szybko i prosto logistycznie. Blisko mamy do Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry, Szczecina czy Berlina. A odległość do Warszawy też nie jest porażająca.

Skoro całe dnie spędzamy w domu przed komputerem, a dzieci przed meetsami, czemu nie robić tego w przyjemniejszych okolicznościach przyrody? I czemu nie robić tego cyklicznie, z pożytkiem dla wszystkich oraz w ciekawym otoczeniu? 

03

Jakie firmy korzystają z Workation w Wena:
Oferta specjalna

Przygotowaliśmy dedykowaną ofertę dla firm i zespołów:

  • Terminy: Wrzesień do Maj z wyłączeniem weekendu majowego
  • Długość pobytu: 5 nocy (niedziela od 15:00 do piątku do godziny 11:00)
  • Wyłączność: TAK - obiekt w przypadku workation wynajmujemy na wyłączność
  • Ilość osób: 3 domki (każdy ma 2 sypialnie i salon). Komfortowo 9 osób, maks 15 osób
  • Cena: 4500 zł brutto, FVAT 8%  (co daje ok. 50% rabatu względem ceny regularnej)
  • Dopłaty: Wszystko jest w cenie poza ew. przygotowaniem "legalnego" drzewa do ogniska
Zarezerwuj workation

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Wolne terminy