Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Bar u suma

Fala

Będąc na wczasach w agroturystyce WENA nie sposób przejść obojętnie obok baru serwującego jedne z najlepszych ryb w regionie! “Bar u Suma” to smażalnia ryb, która powinna być punktem obowiązkowym na Waszej mapie kulinarnej Zachodzka i okolic. Warto się tutaj wybrać, aby nie tylko posmakować pysznych, świeżych ryb, ale też odetchnąć świeżym powietrzem i pospacerować po pięknej okolicy.

“Bar u Suma” w Trzcielu to niespełna 4 minuty drogi samochodem od agroturystyki. Smażalnię ryb można odwiedzać codziennie od godz. 9:00 do 21:00. Ceny są umiarkowane - jak na wspaniałą jakość serwowanych dań, na pewno nie wygórowane. Bar oferuje wiele rodzajów ryb w rozmaitych wariacjach - z różnymi surówkami i dodatkami. Oczywiście można skosztować także innych dań, w tym mięsnych, jednak szczególnie polecamy spróbować głównych specjałów tego miejsca, czyli sumów, karpi, pstrągów, miętusów, soli, dorszy i innych. “Bar u suma” serwuje wiele innych pysznych ryb, w tym sezonowych, których trudno znaleźć w innych restauracjach jak np. sielawę.

Wnętrze baru jest bardzo przytulne i schludne, co ma niebagatelne znaczenie dla klientów, a sympatyczna obsługa umili wizytę i czas oczekiwania na posiłek. “Bar u Suma” oferuje miejsca wewnątrz lokalu oraz na zewnątrz, pod zadaszeniem. Chcąc zorganizować większe spotkanie lub zamkniętą imprezę, można kontaktować się bezpośrednio z obsługą lokalu i indywidualnie ustalić warunki spotkania.

W czasie oczekiwania na posiłek, warto pospacerować po okolicy “Baru u Suma”, nad stawem. Ogród wokół lokalu został zagospodarowany tak, aby zapewnić klientom miłe spędzanie czasu. W pobliżu oprócz stawu znajduje się altana, duże zadaszone miejsce ze stolikami na większe imprezy, plac zabaw dla dzieci, a nade wszystko piękna przyroda i gospodarskie zwierzęta. Klientom naszej agroturystyki, smażalnia ryb w Trzcielu, zapewni smaczne posiłki i urozmaicenie wolnego czasu w pobliżu agroturystyki WENA.

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj