Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Bar słoneczko

Fala

W okolicy agroturystyki WENA są miejsca, gdzie można smacznie zjeść. Najbliżej, w Starym Folwarku, 3 minuty jazdy samochodem od Zachodzka, znajduje się Bar “Słoneczko” serwujący tradycyjną polską kuchnię. 

Bar jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 22:00, a w niedzielę: 9:30 - 22:00. O każdej porze dnia są serwowane posiłki: śniadania, obiady i kolacje. Czym się wyróżnia oferta Baru “Słoneczko”?

Domowa, niedroga, a przede wszystkim dobra kuchnia to cechy, dzięki którym bar funkcjonuje od przeszło 20 lat. Oferta baru jest szeroka, ale jak przystało na tereny położone nad wodą i dziesiątkami jezior, w barze funkcjonuje smażalnia ryb, które są produktem flagowym “Słoneczka”. Klienci mają do wyboru głównie słodkowodne i morskie okazy, jak np. łosoś, dorsz, pstrąg, sandacz i wiele innych. Bar “Słoneczko” proponuje kilka rodzajów pierogów, zup oraz wiele dań mięsnych w przystępnych, niewygórowanych cenach. Menu jest na tyle urozmaicone, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeżeli więc, drodzy Goście, będziecie mieć ochotę na odpoczynek również od gotowania, to z czystym sumieniem polecamy Bar “Słoneczko”, który położony jest najbliżej naszej agroturystyki. W okolicy znajdują się także inne restauracje warte odwiedzenia, dlatego zapraszamy do dalszej lektury naszego przewodnika.

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj