Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Ścieżka rekreacyjna "Mokrzyny"

Fala

Gmina Miedzichowo stawia na rozwój aktywnych form wypoczynku i w ten sposób przyciąga turystów z okolic bliższych i dalszych. Właśnie w tym celu kilka lat temu w Bolewicach powstała dla turystów i mieszkańców kolejna atrakcja, pozwalająca na ciekawe spędzanie urlopu lub wakacji w gminie - Ścieżka Rekreacyjna ”MOKRZYNY” o długości ok. 3,5 km. Obiekt znajduje się w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od agroturystyki WENA i posiada wygodne drogi dojazdowe.

Co wyróżnia “MOKRZYNY” na tle innych szlaków pieszych lub rowerowych? Trasa rekreacyjna to nie tylko możliwość podziwiania fauny, flory i wyciszenia pośród przyrody, ale jednocześnie mnóstwo atrakcji i rozrywek angażujących ciało i umysł z dala od ekranów komputerów i smartfonów, takich jak m.in.:

Punktów postojowych jest w sumie piętnaście. Dzieli je od siebie odległość kilkuset metrów, ułożone są w kształcie prostokąta. Z przejścia trasy można więc urządzić zawody, poprawić kondycję na siłowni pod chmurką, zabawić dzieci lub po prostu wspólnie odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj