Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Agroturystyka Lubuskie - wczasy nad jeziorem

Fala

AGROTURYSTYKA W LUBUSKIEM SPOSOBEM NA BAJECZNE WAKACJE!

Lubuskie to jeden z najciekawszych regionów w Polsce dla podróżników i turystów, poszukujących nietuzinkowych krajobrazów i wyjątkowej flory i fauny. Jest to znakomita alternatywa również dla tych, co polskie góry, morze i Mazury już znają i poszukują czegoś nowego, aby spędzić atrakcyjne wakacje. Lubuskie to w 50% lasy, a ciszę i spokój poza miastem zakłóca jedynie śpiew ptaków. Można powiedzieć, że całe województwo to rezerwat dziewiczej przyrody, gdzie prężnie rozwijają się gospodarstwa agroturystyczne. Lubuskie ma w swoich granicach ponad 60 rezerwatów, 2 parki narodowe: Drawieński Park Narodowy oraz Park Narodowy Ujście Warty i 10 parków krajobrazowych. W takich warunkach przyrody pełny wypoczynek z dala od zgiełku miasta jest gwarantowany! Przebywanie na świeżym powietrzu, pozbawionym smogu i zanieczyszczeń, to znakomity detoks dla całego organizmu, a szczególnie układu oddechowego i krążenia. Jeśli cenisz wypoczynek nad wodą, Lubuskie zaprasza nad Odrę, Wartę oraz kilkaset jezior! W zbiornikach wodnych występuje ok. 50 gatunków ryb, co jest o tyle ciekawe, że w Polsce jest ich w sumie 80. W Lubuskiem wypoczynek nad jeziorem, z wędką, jest więc wspaniałym pomysłem, jeśli właśnie takiej formy spędzania czasu szukasz podczas urlopu. Udając się na wypoczynek na łonie przyrody, warto w pełni wykorzystać to, co natura ma nam do zaoferowania i skorzystać z usług agroturystyki. Województwo lubuskie proponuje sporo ośrodków tego typu, gdzie można oderwać się od codziennych spraw. Jak więc wybrać najlepszą agroturystykę? 

LUBUSKIE WCZASY NAD WODĄ W AGROTURYSTYCE WENA

Wena usytuowana jest w gminie Miedzichowo, na pograniczu dwóch województw - lubuskiego i wielkopolskiego. W ofercie ma trzy domki komfortowo umeblowane, z których każdy ma łazienkę, kuchnię, dwie sypialnie i obszerny taras z zadaszeniem. Najważniejsze jednak jest to, w jaki sposób można spędzać czas w Zachodzku poza domkami, bo głównie tego turyści szukają na agroturystyce lubuskiej. Grzybobranie, wycieczki piesze i rowerowe wyznaczonymi szlakami, na których można spotkać ciekawe rośliny i dzikie zwierzęta, interesujące miejscowości, zabytki oraz wysoki standard z dala od cywilizacji - tworzą wyjątkowe miejsce. To, z czym przede wszystkim kojarzy się agroturystyka lubuska - wędkarstwo, rzeki i sporty wodne, również znajduje się w pobliżu naszej agroturystyki. Lubuskie jeziora przyciągają na wczasy turystów z całej zachodniej Polski i zagranicy, dlatego zachęcamy również Państwa do wakacji nad wodą! Lubuskie na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań - domki, które oddajemy do dyspozycji naszym Gościom, są położone bezpośrednio nad stawem z plażą, gdzie można pływać i opalać się w chwilach przerwy od innych aktywności. Poza tym w pobliżu ośrodka znaleźć można plac zabaw, hamaki, boisko do siatkówki, grille, miejsce na ognisko, a co najważniejsze - teren jest ogrodzony, monitorowany i oświetlony. Lubuskie wczasy nad wodą w WENIE będą nie tylko relaksujące i ciekawe, ale też bezpieczne.

Nie dziwi fakt, że w tak unikalnym przyrodniczo otoczeniu z roku na rok pojawia się coraz więcej turystów, którzy wybierają WENĘ spośród innych agroturystyk lubuskich. Domki w naszym ośrodku polecamy zarezerwować już dzisiaj, aby przeżyć wspaniałe wakacje - zapraszamy przez cały rok!

 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj