Wybierz język:
Wersja polska PL Wersja angielska EN page::main.alt.de DE
Instagram.com
Youtube.com
B.
Booking.com
Airbnb.com
Mapa google
Google Maps

Agroturystyka Zielona Góra

Fala

GDZIE UDAĆ SIĘ W LUBUSKIEM NA WYPOCZYNEK - ZIELONA GÓRA, GORZÓW WIELKOPOLSKI? A MOŻE AGROTURYSTYKA Z DOGODNYM DOJAZDEM DO OBYDWU TYCH MIAST!

Agroturystyka WENA w Zachodzku to znakomita lokalizacja, zapewniająca wiele dogodnych połączeń nie tylko do największych miast województwa wielkopolskiego, ale też lubuskiego. Gdzie można dojechać w mniej niż godzinę z naszej agroturystyki? Zielona Góra czy Gorzów Wielkopolski to atrakcyjne kierunki na jednodniowy wypad do większego miasta. Gościom oferujemy bardzo komfortowe warunki mieszkalne w domkach całorocznych o wysokim standardzie, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki pod Zieloną Górą, szczególnie mieszkańców tych miast. 

Zielona Góra - agroturystyka

Wakacje na łonie natury sprzyjają pozytywnemu nastawieniu, poprawie samopoczucia i zdrowia. Najlepszą alternatywą, aby spędzić czas w naturalnych warunkach przyrody, jest pobyt w agroturystyce. Zielona Góra i okolice zachęcają do eskapad pieszych, rowerowych lub na ryby, które będą okazją do aktywnego wypoczynku. Zielona Góra oferuje również bardzo interesujący szlak “Rezerwatów przyrody” Warto podczas pobytu na wakacjach doświadczać czegoś niespotykanego na co dzień, a to właśnie oferuje Zielona Góra. Agroturystyka WENA dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu zapewni szybki i dogodny dojazd do wielu lubuskich i wielkopolskich miast.

Piękne miejsca w pobliżu agroturystyki 

Kolejna miejscowość, którą gorąco polecamy odwiedzić, chociaż na kilka godzin w trakcie pobytu w naszej agroturystyce - Gorzów Wielkopolski, to piękne miasto leżące nad Wartą. Turystów zachwycają tutaj okolice Bulwaru Nadwarciańskiego, parki ( oraz wiele innych zabytków Zielona Góra czy Gorzów Wielkopolski są niezwykle atrakcyjnymi miastami dla turystów, dlatego w zależności od indywidualnych upodobań, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Jeśli chodzi o naszą lokalizację, to w okolicy WENY znajduje się wiele intrygujących miejsc, do których dojazd jest bardzo szybki i wygodny właśnie z naszej agroturystyki. Świebodzin to kolejna pozycja obowiązkowa dla urlopowiczów, którzy przebywają w województwie lubuskim. 

W pobliżu agroturystyki WENA jest mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić. Już dzisiaj zachęcamy do rezerwacji całorocznych domków i powrotu za kilka miesięcy, aby korzystać z dobrodziejstw przyrody i miejscowości w bliskim otoczeniu przez cały rok.

 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Wolne terminy