Wybierz język:
Wersja polska Polski Wersja angielska English
Instagram.com
B.
Booking.com
Airbnb.com

Agroturystyka Poznań - noclegi w okolicach Poznania

Fala

SZUKASZ MIEJSCA NA WAKACJE? WYBIERZ NASZĄ AGROTURYSTYKĘ - POZNAŃ I OKOLICE ZAPRASZAJĄ!

Ośrodki agroturystyczne Miedzichowa mają wiele do zaoferowania swoim klientom. W tej gminie, w miejscowości Zachodzko, znajduje się WENA - ośrodek wypoczynkowy z domkami o wysokim standardzie. Wybierając naszą agroturystykę pod Poznaniem, zyskują Państwo pewność, że oprócz przepięknych walorów flory i fauny, świeżego powietrza, mnóstwa lasów i jezior, będziecie mieć szybki i dogodny dojazd do okolicznych miasteczek i większych metropolii. Przeżyj wspaniałe wczasy w naszej  agroturystyce! 

Agroturystyka - okolice Poznania

Poznań, stolica województwa, to miasto, które jest pozycją obowiązkową dla każdego turysty odwiedzającego Wielkopolskę. Jakie jeszcze miejscowości znajdują się w bliskiej okolicy naszej agroturystyki? Nowy Tomyśl to piętnastotysięczne miasteczko zaledwie kwadrans od Zachodzka. Miasteczko to od lat utrzymuje się z  chmielarstwa i wikliniarstwa, dlatego wiele atrakcji jest związane z tymi gałęziami przemysłu. Inne miasto w pobliżu naszej agroturystyki - Trzciel znajduje się jeszcze bliżej, ok. 5 minut drogi samochodem. Spływ kajakowy rzeką Obrą będzie okazją do podziwiania pięknego otoczenia, wędkarze znajdą mnóstwo ryb słodkowodnych, a lasy w Trzcielu są popularne również wśród myśliwych.

Jeśli chodzi o znalezienie komfortowych noclegów, okolice Poznania nad wodą kuszą nie tylko cudownymi widokami i wieloma możliwościami spędzania aktywnie czasu, ale oferują też sporo możliwości zakwaterowania. Żeglowanie,, wędkowanie, czy pływanie łódką, zapewnią bardziej wartościowy odpoczynek, aniżeli leżenie na piasku! Dla osób, które poszukują odpoczynku na łonie natury, najlepszym wyborem zakwaterowania niewątpliwie będzie ośrodek agroturystyczny. 

Polecamy się przez cały rok - nasze kwatery mają ogrzewanie, dzięki któremu możecie drodzy Goście odkrywać uroki Zachodzka, Poznania i okolic również w zimie. 

 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj swój pobyt.
Zarezerwuj